Zkušenosti poutníků - Knižní průvodci

Prosím, zapisujte své zkušenosti jako komentáře. Vždy napište jednoznačný nadpis vašeho příspěvku, aby se daly vyhledávat odpovědi. Také vždy napište své celé jméno. Pokud na sebe chcete nechat kontakt, tak jej napište nejlépe jako emailovou adresu do těla komentáře. Díky Jan Bím

Zpět na příspěvek Nový komentář

Komentáře

knižní průvodce Cordula Rabe Svatojakubská cesta

Marcela, 3. 2. 2016 22:22:03

Dobrý den, milí poutníci. Použil jste v poslední době někdo, prosím ,tohoto průvodce? Byly informace stran tras, ubytování atd. aktuální a přínosné ? Moc děkuji za sdílení.

Via Portuges (Lisabon - Porto - Santiago), Camino Portuges

Jiří, 8. 2. 2019 09:08:59

Milí poutníci, pokud vlastníte a již nepotřebujete, prosím Vás o nabídku na odkoupení průvodce: Via Portuges (Lisabon - Porto - Santiago), Camino Portuges, A Pilgrim's Guide to Camino Portugués, 2017 Camino Guides, 208 stránek, (anglicky), na www.findhornpress.com nelze objednat (zřejmě rozebráno...) Předem díky moc!

Re: Via Portuges (Lisabon - Porto - Santiago), Camino Portuges

Helena, 30. 5. 2019 07:40:37

Dobrý den, mám uvedeného průvodce (John Brierley), jen nevím, jestli už není pro Vás pozdě. Používala jsem ho při mé loňské cestě, občas tam mám vepsané poznámky. Nabízím za 150,-, osobní předání Praha. Kontakt he.pa@seznam.cz

Cordula Rabe

Marcela, 18. 10. 2016 21:57:16

Odpovím si sama :-) . Tento průvodce je skvělý a moc mi pomohl. Mnohokrát jsem věděla víc než Španělé :-) . Buen Camino !

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info