Zkušenosti poutníků - Ubytování

Prosím, zapisujte své zkušenosti jako komentáře. Vždy napište jednoznačný nadpis vašeho příspěvku, aby se daly vyhledávat odpovědi. Také vždy napište své celé jméno. Pokud na sebe chcete nechat kontakt, tak jej napište nejlépe jako emailovou adresu do těla komentáře. Díky Jan Bím

Zpět na příspěvek Nový komentář

Komentáře

Stanování

Tomáš, 19. 3. 2017 22:30:04

Zdravíčko poutníci, chci se zeptat na stanování. Pokud bych chtěl celou pouť absolvovat pouze ze spacákem a stanem a tudíž nechtěl využívat ubytovny, je možné po celé délce CAMINA stavět stan? Samozřejmně nymslím na nádvoří v Pampole... ale někde po cestě kde by se mi zrovna zalíbilo. Děkuji za opověď.

Re: Stanování

Poutník, 15. 1. 2018 19:15:36

Na Francouském Caminu to jde docela dobře. Akorát v Galicii se hledá hůř místo na stanování.

Finance

Radka, 28. 12. 2018 12:20:29

Přeji všem krásný den. Chtěla jsem se zeptat, jak se dá na cestách platit. Hodlám jít 2 měsíce po poutnických trasách a mám obavy z toho, že bych měla veškerou svoji hotovost po celou dobu při sobě. Jaké máte zkušenosti? Děkuji a přeji všem hezké cestovní zážitky :)

Ubytování ve Francii

Jiří Hovorka, 20. 7. 2016 09:12:24

Ve Francii jsou také církevní ubytovny, které je vhodné využít ve větších městech (vyzkoušen Montpellier). Ubytování je nabízeno v kostelní kanceláři (Arles, Toulouse). Zajímavou zkušenost nabízí ubytování v soukromí u "přátel poutní cesty" Cena s polopenzí vyjde v rozmezí 25 a 30 €. Občas si s hostiteli dobře popovídáte - pokud umí cizí jazyk.

Albergue

Jirka Novák, 4. 1. 2017 20:45:59

Církevní: zdarma (dobrovolný příspěvek) + večer jsme dostali polívku,ráno chleba a marmeládu a s bratry a poutníky pěkné společenství :-) Místní: zpravidla 6,- EUR - ráno dost natěsno se záchody, dost lidí na cimře Soukromé: zpravidla 10,- EUR - komfortnější, blíž cíle o malinko dražší

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info