Zkušenosti poutníků - doprava na trasu

Prosím, zapisujte své zkušenosti jako komentáře. Vždy napište jednoznačný nadpis vašeho příspěvku, aby se daly vyhledávat odpovědi. Také vždy napište své celé jméno. Pokud na sebe chcete nechat kontakt, tak jej napište nejlépe jako emailovou adresu do těla komentáře. Díky Jan Bím

Zpět na příspěvek Nový komentář

Komentáře

dotaz na spojení letiště Biarritz-St.Jean de Port

Marcela, 3. 2. 2016 21:59:05

Dobrý den, milí poutníci. Chci vás poprosit o radu, pokud někdo máte zkušenost s dopravou z letiště v Biarritz do St.Jean de Port . Z dosavadních příspěvků jsem se dočetla, že jede přímo vlakový spoj a snad i autokar z vlakového nádraží. Děkuji.

uzavření trasy ze St.Jean de Port

Marcela, 3. 2. 2016 22:10:15

Dobrý večer, dočetla jsem se, že až do 1.4.je uzavřena trasa Route Napoleon ze St.Jean de Port- Orrison-Col de Bentarte- Roncesvalles. Mám letenku na 31.3. do Biarritz a 1.4. jsem chtěla vyrazit na mou Cestu. Vím, že je náhradní varianta přes Valcalros, ale raději bych šla přes hory....Víte o tom , prosím, něco více ? Děkuji.

dotaz na vybavení - bunda

Marcela, 3. 2. 2016 22:15:26

Další dotaz, prosím. Jaká bunda se vám nejlépe osvědčila ? Chystám se na Camino francés,na začátku dubna . Například s goretexem zkušenosti nemám, možná je to i zbytečné a má postarší nepromokavá North face již dosluhuje. Děkuji !

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info