Zkušenosti poutníků Praha

Prosím, zapisujte své zkušenosti jako komentáře. Vždy napište jednoznačný nadpis vašeho příspěvku, aby se daly vyhledávat odpovědi. Také vždy napište své celé jméno. Pokud na sebe chcete nechat kontakt, tak jej napište nejlépe jako emailovou adresu do těla komentáře. Díky Jan Bím

Zpět na příspěvek Nový komentář

Komentáře

poděkování a připomínka

Andrea Klapálková, 26. 12. 2019 20:10:26

Dnes jsem tuto trasu prošla a byla jsem nadšená! Krásná místa a krásné výhledy! Ke správné orientaci jsou nutné texty, které jsem si vytiskla (nebo mapa v mobilu a tu já neměla). Jen se chci zeptat, proč tento úsek spojující Žitavské Camino a Karlštejnské není také značený svatojakubskými hřebenatkami?

Poděkování

Markéta Pelcová, 5. 8. 2019 08:41:16

V prvé řadě chceme s manželem poděkovat za tuto příjemnou trasu, která nám ukázala Prahu z úhlu, který jsme dosud neznali. Začátek trasy až po Stromovku pro nás byl úplnou premiérou. Ocenili jsme dobré instrukce, infomace k zajímavým bodům na trase. Šlo se nám velmi pěkne, v podstatě jedinou výzvou bylo nalézt na Proseku kostel sv. Václava. :-) Ubytování u kapucínů bylo velice přátelské a umožnilo nám toulat se po Hradě i uličkami Hradčan až do velmi pozdních nočních hodin.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info